Студія Експерт – відгуки, інформація та рейтинг компанії

 • 41 місце в рейтингу
 • 0 відгуків
 • 0 середній бал
StudentGuide > Компанії > Студія Експерт – відгуки, інформація та рейтинг компанії
 • Назва:

  Студія Експерт

 • Основний інтернет-ресурс:
  https://kursovye-raboty.kiev.ua
 • Адреса представництва:

  г.Киев, пр-кт С.Бандеры 6

 • Представництва та офіси компанії:

  Email: [email protected] Телефон: +380935996986

 • [email protected]

 • Телефон:

  +380935996986

Студія Експерт

Студія «Експерт»: зручність сайту та перше враження

Компанія пропонує послуги для студентів та аспірантів вищих та професійних навчальних закладів, такі як створення унікальних курсових робіт, дипломів, магістерських дисертацій, рефератів, контрольних робіт, есе, звітів з практики, лабораторних робіт, доповідей, презентацій, статей, конспектів та бакалаврських робіт. Для основних типів проектів створено окремі сторінки з описом.

На сайті представлені приклади виконаних робіт практично з усіх дисциплін. Є сторінка, присвячена детальному опису процесу співробітництва, де компанія розповіла про гарантійний період, принципи оцінки, способи оплати та інші аспекти. Калькулятора ціни немає, але є таблиця з приблизною вартістю кожного виду роботи. Блог невеликий, наповнений статтями про те, як писати, оформлювати та захищати курсові та дипломи.

Сайт виглядає просто, але він зручний у користуванні та містить всю важливу інформацію.

Служба підтримки клієнтів Студія «Експерт»

Компанія має офіс у Києві, де можлива зустріч за попереднім дзвінком. Описано маршрут, як туди дістатися, але немає карти із зазначенням координат, що було б набагато зручніше.

Для спілкування на відстані запропонований мобільний телефон, електронна пошта та Telegram, Viber. Дзвінки та повідомлення приймаються без вихідних із 10.00 до 21.00.

Під час роботи над проектом менеджер надсилав повідомлення та файли на електронну пошту. Можу відзначити ввічливість, стислість, але не вистачало зацікавленості.

Мій досвід замовлення

 1. Подання заявки. Замовити можна як на сайті, так і надіславши заявку на електронну пошту або через месенджер. При виборі спілкування через пошту та Telegram просять вказувати ті самі дані, що й у бланку замовлення. Тому мені здалося, що зручніше оформити заявку прямо на сайті.
 2. Очікування оцінки. Студія попереджає, що процедура оцінювання займає від кількох годин до кількох днів залежно від вимог до автора та специфіки замовлення. У моєму випадку минуло 2-3 години.
 3. Оплата. Оплачується вся робота одразу. Якщо хочете розбити суму на авансовий та основний платіж, попросіть виконувати та здавати диплом, курсову за розділами. Автор писатиме розділ лише після переказу грошей за цю частину. При оплаті треба надіслати повідомлення із зазначенням суми та номера свого замовлення.

Зручність форми замовлення Студія «Експерт»

Студія Експерт

У формі є місце під всю важливу інформацію про замовлення та віконце, куди вписуються вимоги, прикріплюється методичка, план та інші документи. Вказівка бажаної вартості не є обов’язковою. Заявка надсилається і без заповнення цього осередку.

Персональний кабінет не передбачено. Готовий текст надсилається на електронну пошту або забирається в офісі компанії.

Знижки та ціни

Визначаються окремо кожної роботи. Основні чинники, що впливають ціну: складність, характер роботи, терміновість, наявність матеріалу у даному напрямі, сезонність, комплексність, рівень виконавця.

Компанія обіцяє безкоштовно:

 • Скласти план
 • Зробити перевірку на плагіат
 • Доопрацювати за початковими вимогами

Знижок немає. Моя ціна була набагато вищою за середню по ринку.

Внесення правок та доопрацювань

Фірма обіцяє перевірити та віднімати текст перед передачею роботи замовнику. Гарантійний період становить від 7 до 30 днів, залежно від типу проекту. Якщо виправлення знадобилося вже після закінчення гарантійного терміну, то автор має право запросити за це гроші, навіть якщо саме його помилки є причиною невдоволення викладача. Тому переглядайте роботи самі та показуйте їх науковим керівникам одразу після отримання.

Що отримуємо в результаті

Результатом залишилася задоволена. Найголовніше, що все було зроблено вчасно і не потрібні були виправлення. Це зробило ціни на сервіс для мене виправданими.

Якість виконавців

Сервіс розмістив оголошення про набір авторів на своєму сайті. Тому можемо подивитися, кого наймає компанія та хто писатиме роботи. На жаль, від потенційного автора вимагається лише диплом про закінчену вищу освіту рівня магістра. Більш досвідчені претенденти можуть надати документи аспіранта чи кандидата наук. Досвід написання студентських робіт не є обов’язковим.

Це означає, що курсову або навіть диплом цілком може писати вчорашній студент, який абсолютно не розуміє, як це робити, якщо завдання нестандартне, а науковий керівник не йде на контакт. Залишається сподіватися, що магістрам передають простіші замовлення, наприклад, реферати.

Відгуки про компанію Студія «Експерт»

Вдалося відшукати не так багато відгуків про компанію «Експерт». Клієнти задоволені текстами, що їм надіслали. Немає плагіату, невиконаних чи прострочених замовлень, неправильних розрахунків. Автори не цураються внесення правок.

Реферальна програма та накопичувальна система

Немає.

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⚡ Швидкість обробки заявок

Заявку обробляють за 2-3 години. Іноді швидше

💲 Знижки та ціни

Вище за середні на ринку. Визначаються окремо для кожного замовлення

📝 Гарантії та доопрацювання

Гарантійний період становить від 7 до 30 днів. Після нього будь-які виправлення оплачуються

✔️ Можливість вибору автора

Виконавця обирає менеджер. Мінімальна вимога до автора у компанії – диплом магістра. Але в штаті є й викладачі, кандидати наук

Огляд та відгуки інших рефератних компаній

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв