Рейтинг рефератних компаній України та відгуки про них

Рейтинг рефератних компаній України та відгуки про них

 • 44 компанії
 • 993 відгуків
 • 3.95 середній бал

Як ми збираємо відгуки?

Ознайомтеся з оглядом

Ми випробували співпрацю з усіма компаніями з написання студентських робіт та написали докладний огляд, де проаналізували особливості кожної фірми, уміння її авторів, зручність сайту та багато іншого.

Прочитайте відгуки

На сайті зібрані реальні відгуки студентів, тому вам не доведеться витрачати свій час на пошуки в Google - ми вже провели всю необхідну роботу за вас.

Замовляйте роботу

Вивчивши огляд та відгуки, можете з упевненістю замовляти роботу у вибраній фірмі. При замовленні не забудьте згадати, що ви знайшли виконавця через нашу платформу відгуків - це мотивує виконавця, щоб надати вам послугу найкращої якості.

Останні відгуки

 • Writer Works (writer-works.net)
  Лабораторна робота
  Анжеліка
  27.05.2024
  База даних
  Як би можна було, навіть і одну зірку не поставила б. Ця "Агенція" конкретно мене підставила. Замовляла лобораторну з бази даних, термін виконання 5 д...
  Читати далі
 • Na5ku (na5ku.com.ua)
  Курсова
  Катя
  22.05.2024
  Дуже дякую!
  Чудова робота і якісне виконання в терміни. Викладачка ( а вона дуже вимоглива і прискпілива) оцінила на максимум. Велике дякую!
  Читати далі
 • Na5ku (na5ku.com.ua)
  диплом
  Олексій
  22.05.2024
  Робота виконана майже добре. Чому майже? Були ньюанси, але автор швидко все виправив. На прохання, все переробляє... Дякую!
  Читати далі
 • Writer Works (writer-works.net)
  Курсова(передмагістерська) робота
  Дмитро
  20.05.2024
  Працюють найкращі
  Дуже розуміюча авторка, чудовий сервіс, завжди на позитиві, мільйон правок від керівника, правки на правки, все зробили і все на всі 100%, роботу захи...
  Читати далі
 • Лія
  20.05.2024
  Вдячність
  Через велике навантаження за особистих обставин, навчання загалом та через роботу, іноді не мала часу навіть сісти одну сторінку написати, тому зверта...
  Читати далі
 • Агентство Магістр (magistr.in.ua)
  Контрольна робота
  Богдан
  17.05.2024
  Ще користуватимуся цим сервісом!
  Потрібно було виконати контрольну роботу з дисципліни Статистика, і я зробив замовлення на сайті Магістр. В чаті у мене уточнили і взяли до уваги всі ...
  Читати далі
Залишити відгук

Де замовити диплом чи курсову?

Коли часу катастрофічно не вистачає, то гостро постає питання – де замовити диплом чи курсову? Незважаючи на безліч компаній, які надають послуги написання студентських робіт на замовлення, не так просто визначитися з тим, кому віддати перевагу.

Щоб вибрати саме те, що вам підійде, треба оцінити компанію за рядом критеріїв – надійності, часу роботи у цій сфері, компетентності авторів та багатьох інших. Крім того далеко не всі компанії готові взятися за складне або термінове замовлення або взагалі не виконують даний тип роботи. Тому визначитися допомагають рейтинги рефератних компаній, де лідери, а отже і найнадійніші компанії, стоять на верхніх позиціях. Співпраця з ними гарантує переважно відсутність неприємних несподіванок. Крім того, найчастіше асортимент послуг компаній-лідерів значно ширший, а досвід їхніх співробітників більший.

Визначитись з тим, де краще замовити реферат, курсову чи диплом допоможе аналіз цін. Щоб зрозуміти, скільки коштує замовити диплом чи курсову, достатньо переглянути цінову політику пари-трійки компаній, відвідавши сайти з курсовими роботами. Але, якою б не була спокуса вибрати компанію з найнижчими цінами, слід пам’ятати, що не завжди низькі ціни є сусідами з високою якістю. У ціну замовлення може входити як написання курсової чи дипломної роботи, так і супровід її до моменту захисту, безкоштовне внесення правок тощо. У такому разі студент має можливість з’ясувати незрозумілі моменти, краще зрозуміти матеріал роботи та у будь-який момент покращити чи доповнити її. Погодьтеся, що це значно зручніше. Аналогічним методом визначається де замовити контрольну або звіт із практики.

Що робити, якщо часу залишилося мало

Якщо часу бракує катастрофічно, варто вибрати ті, компанії, які беруться за термінові замовлення. Зазвичай під терміновим розуміється замовлення, виконання якого є лише кілька днів. Ціна за такі замовлення, як правило, на 50-75% вища, ніж за нестрокові. Іншим варіантом є придбання вже готової роботи. Ряд компаній має власну базу готових робіт, з якими можна ознайомитись та купити на їх сайтах. Те, що робота продається в готовому вигляді, не означає, що ви зустрінете її в Інтернеті на сайтах готових робіт. Усі роботи абсолютно унікальні, виконані раніше авторами саме цієї компанії та пройшли жорстку перевірку на якість та відсутність плагіату. До такої готової роботи за бажанням клієнта можна внести правки та корективи за окрему доплату. Тоді вона повною мірою відповідатиме вимогам саме вашого наукового керівника та ВНЗ.