Легко у навчанні (legko-v-uchebe.com) – відгуки, інформація та рейтинг

 • 31 місце в рейтингу
 • 0 відгуків
 • 0 середній бал
StudentGuide > Компанії > Легко у навчанні (legko-v-uchebe.com) – відгуки, інформація та рейтинг
 • Назва:

  Легко у навчанні

 • Основний інтернет-ресурс:
  https://legko-v-uchebe.com/
 • Адреса представництва:

  немає офісу

 • Представництва та офіси компанії:

  E-mail: [email protected] Телефон: 38 (096) 005 - 45 – 75

 • [email protected]

 • Телефон:

  +38 (096) 005 - 45 – 75

Legko-v-uchebe.com

Legko-v-uchebe.com: зручність сайту та перше враження

Компанія виконує стандартні види студентських робіт: від вирішення завдань до диплома магістра. Сайт містить мінімум інформації, важливої для замовлення, наприклад, гарантії, умови співпраці, політику конфіденційності та відповіді на запитання. Є невеликий блог.

Українська, англійська та польська версії сайту не працюють. Матеріал добре відображається лише російською мовою. Видно, що він давно не оновлювався, на це вказують неактуальні ціни, посилання на обліковий запис у ВК та подібні деталі.

Служба підтримки клієнтів Legko-v-uchebe.com

Для зв’язку телефон, електронна пошта, Viber, Telegram, Whatsapp. Сервіс пропонує підписуватися на його облікові записи в соцмережах для спілкування. Моніторинг сторінок показав, що найбільш наповненою є сторінка у Instagram. Швидше за все, саме тут співробітники перевіряють вхідні повідомлення найчастіше.

Спілкування організовано через особистий кабінет. Повідомлення від менеджерів надходять дуже швидко.

Мій досвід замовлення

Замовлення оформляється двома способами.

 • Через бот у Telegram. Бот пропонує ввести адресу електронної пошти, яка буде логіном для входу в особистий кабінет. Після цього описуються умови замовлення. Бот не завжди працює коректно, тому зручніше оформляти заявку через форму, наведену на сайті.
 • Через сайт. Для цього заповнюється спеціальна форма, а сама інформація з’являється в особистому кабінеті. У процесі було виявлено, що компанія Легко у навчанні є клоном фірми Біржа студентських робіт.

Процедура стандартна:

 1. Спочатку клієнти повинні натиснути на кнопку “Замовити роботу” та заповнити коротку форму, вносячи свої контактні дані, такі як номер телефону та адресу електронної пошти, що дозволяє отримати доступ до персонального кабінету та більш повної форми замовлення.
 2. Після цього необхідно заповнити докладну форму замовлення.
 3. Менеджер зв’язується з клієнтом для уточнення деталей замовлення та виставлення рахунку для оплати. Для великих робіт спочатку вноситься аванс розміром 50%, дрібні замовлення оплачуються повністю.
 4. Готова робота завантажується до особистого кабінету.

Зручність форми замовлення Legko-v-uchebe.com

Legko-v-uchebe.com

Шаблон такий самий, як і у сервісу Біржа студентських робіт. Тут також доводиться вказувати приблизний бюджет проекту, щоб заявка вирушила у обробку. Персональний кабінет функціональний, дозволяє вести листування, надсилати файли та оплачувати роботи.

Знижки та ціни

Ціну вказує клієнт. При цьому орієнтиру вартості немає, всі ціни, описані фірмою, давно втратили актуальність. Якщо менеджер вважає ціну надто низькою чи ні авторів, які бажають працювати за вказану суму, то у листуванні обговорюється питання повішення суми оплати виконавцю.

Знижок, акцій чи накопичувальних систем немає. Тут можна добре заощадити, знайшовши автора, готового написати роботу задешево, так і помилково вказати завищену вартість за роботу.

Внесення правок та доопрацювань

Компанія гарантує супровід виконаних замовлень та швидке внесення правок. Вони безкоштовні, якщо не виконані вимоги методички, наукового керівника або описані у заявці. Сервіс зобов’язується безкоштовно прибирати плагіат. На виправлення автору потрібно від 2 до 5 днів.

Що отримуємо в результаті

Цей сайт збирає замовлення того ж колективу виконавців, що і сервіс Біржа студентських робіт. Досвід співпраці з Біржею був позитивним, тому немає причин думати, що тут роботи будуть написані гірше.

Якоїсь різниці в процедурі замовлення, сервісі, функціоналі особистого кабінету, якості не виявлено. Тому оформляти заявку можна на будь-якому із двох сайтів.

Якість виконавців

Штат авторів, за словами компанії, складається з кандидатів та докторів наук, викладачів, спеціалістів практиків. Вакансії описані на сайті, там не вказано вимог до виконавців. Резюме може подати будь-який бажаючий, а далі керівництво приймає рішення щодо достатності його компетентності.

Відгуки про компанію Legko-v-uchebe.com

Відгуки, опубліковані безпосередньо на сайті, є позитивними. На сторонніх ресурсах відгуків набагато більше, ніж про фірму-клон Біржа студентських робіт. Клієнти теж переважно задоволені, проте є зауваження про недотримання термінів виконання.

Реферальна програма та накопичувальна система

Відсутня.

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⏰ Швидкість відповідей

Замовлення можна оформити на сайті або через бот у Telegram. Відповіді надходять швидко.

🎓 Компетентність авторів

У компанії працюють кандидати та доктори наук, викладачі, фахівці практики. Виконавця обирає менеджер.

💲 Знижки та ціни

Ціну вказує клієнт. Якщо менеджер вважає ціну надто низькою чи ні авторів, які бажають працювати за вказану суму, вартість коригується.

⚡ Відгуки про компанію

Клієнти переважно задоволені, але є зауваження щодо недотримання термінів виконання.

Огляд та відгуки інших рефератних компаній

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв