Diplomchik.kiev.ua – відгуки, інформація та рейтинг

 • 41 місце в рейтингу
 • 0 відгуків
 • 0 середній бал
StudentGuide > Компанії > Diplomchik.kiev.ua – відгуки, інформація та рейтинг
 • Назва:

  Diplomchik

 • Основний інтернет-ресурс:
  https://diplomchik.kiev.ua
 • Адреса представництва:

  немає офісу

 • Представництва та офіси компанії:

  E-mail: [email protected] Телефон: (093) 570-65-32 (067) 750-60-51;

 • [email protected]

 • Телефон:

  +380935706532; +380677506051

Diplomchik.kiev.ua

Diplomchik.kiev.ua: зручність сайту та перше враження

Ця компанія пише на замовлення всілякі студентські та наукові роботи. Є велика база готових робіт. Однак неможливо ознайомитись з прев’ю чи планом раніше виконаної роботи, не вказано рік її написання. Цей момент створює незручність, коли потрібне дослідження з актуальними статистичними чи фінансовими даними компанії. Або роботи з права, адже законодавство все ще динамічно розвивається.

На сайті описано ціни, гарантії. Є розділ із цікавими статтями. Корисної інформації загалом небагато. Немає нічого про процедуру виконання проектів та внесення правок, авторів тощо.

Служба підтримки клієнтів Diplomchik.kiev.ua

Спілкування організовано через електронну пошту, телефоном чи месенджерами. Є обліковий запис у Facebook, де регулярно публікуються пости, а значить і його можна використовувати, щоб поспілкуватися з представниками сервісу.

Персонал ввічливий, зацікавлений у допомозі клієнтам. Менеджери намагаються відповідати швидко та докладно, першими ставлять питання, уточнюючи деталі, підказують, як вирішити складні ситуації.

Мій досвід замовлення

 1. Спочатку заповнюється форма заявки. Не надходить жодних повідомлень про те, що замовлення прийнято на розгляд і скільки воно триватиме.
 2. Повідомлення від менеджера надходить у месенджер досить швидко. Він ще раз уточнює окремі моменти замовлення перед тим, як розпочати пошук виконавця та розрахунок вартості.
 3. Через нетривалий час повідомляється ціна, обговорюється графік здачі розділів, якщо йдеться про дипломну або курсову.
 4. Після узгодження різних деталей виконання замовлення відбувається оплата авансу. Ще при подачі заявки можна вибрати форму оплати – банківський переказ за реквізитами, готівкою в офісі або на картку.

Зручність форми замовлення Diplomchik.kiev.ua

Diplomchik.kiev.ua

Имеется две формы подачи заявки:

 1. На написание
 2. На расчет предварительной стоимости

Фактически они дублируют друг друга. Единственное различие состоит в том, что форма расчета предварительной стоимости показывает разделы для заполнения постепенно.

На мой взгляд, форма просит указать данные, ненужные для выполнения работы. Например, фамилию и отчество или курс, название университета. Что-то клиент и вовсе не сможет заполнить без четкого понимания того, как должна выглядеть готовая работа.

Знижки та ціни

Є знижки для першокурсників у розмірі 5%, а також знижка 10% постійним клієнтам. На сайті представлена інформація про середні ціни на всі типи робіт, проте вона вже деякий час не оновлювалася і ці втратили актуальність.

Ціна на будь-яку готову роботу від 3 грн. за сторінку тексту.

Внесення правок та доопрацювань

Компанія дає низку гарантій, при недотриманні яких зобов’язується робити безкоштовні редагування:

 • Виконання вимог, зазначених у бланку замовлення.
 • Відсутність плагіату.
 • Дипломні роботи, курсові роботи, звіти підприємства повністю супроводжуються до захисту.

Не даються гарантії на готові роботи, які є в базі, тому їх можна доробити лише на платній основі. На редагування автору знадобиться не менше двох днів.

Що отримуємо в результаті

Замовлялася курсова на досить складну тему. Була виконана дуже швидко. Проте викладач висловив безліч зауважень та питань, через що довелося внести значну кількість виправлень. Це, безумовно, забрало багато часу та нервів. Але в результаті все було успішно здано науковому керівнику. Можливо, мені просто не пощастило з виконавцем, важко сказати, проте тема справді була складною.

Якість виконавців

Немає жодної інформації про те, хто автор уже готових проектів у базі та хто писатиме нові роботи. Виконавця підбирає менеджер, аж ніяк не аргументуючи свій вибір. Хотілося б мати хоч якісь дані про автора чи обрати одного з кількох кандидатів.

Відгуки про компанію Diplomchik.kiev.ua

Відгуки на сайті компанії винятково позитивні. Така картина спостерігається на сайтах усіх подібних сервісів, які створюють спеціальний розділ із відгуками. Тому об’єктивніше вивчитиме думки клієнтів, описані на сторонніх ресурсах. За винятком поодиноких скарг на запізнення зі здаванням замовлень, студенти задоволені співпрацею. Клієнти зазначають, що і автори, і менеджери намагаються надати повну допомогу до захисту. Виконавці виконують усі правки на першу вимогу, відповідають на запитання, допомагають підготуватися до захисту.

Реферальна програма та накопичувальна система

Для постійних клієнтів є 10% знижка. Реферальна програма відсутня.

 

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⚡ Зручність сайту

Мало корисної інформації. Вказано, що є база готових робіт, але немає плану чи прев'ю.

⏰ Швидкість обробки замовлення

Відповіді надходять дуже швидко.

🎓 Компетентність авторів

Інформації про авторів немає. Виконавця вибирає менеджер

💲 Доступність цін

Є знижки для першокурсників у розмірі 5%, а також знижка 10% постійним клієнтам.

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв