Diploms.kiev.ua – відгуки, інформація та рейтинг компанії

 • 12 місце в рейтингу
 • 76 відгуків
 • 3.87 середній бал
StudentGuide > Компанії > Diploms.kiev.ua – відгуки, інформація та рейтинг компанії
 • Назва:

  Світ знань

 • Основний інтернет-ресурс:
  http://diploms.kiev.ua/
 • Адреса представництва:

  м. Київ, вул. Попудренка, 52 оф. 218

 • Представництва та офіси компанії:

  E-mail: [email protected] Телефон: (044) 361 - 59 – 33 (063) 233 - 15 - 33 (067) 442 - 63 - 02 (050) 442 - 65 - 76

 • [email protected]

 • Телефон:

  +38 (044) 361 - 59 – 33; +38 (063) 233 - 15 - 33; +38 (067) 442 - 63 - 02; +38 (050) 442 - 65 - 76

Diploms.kiev.ua

Diploms.kiev.ua: зручність сайту та перше враження

Компанія працює понад 20 років на ринку написання студентських робіт та має у штаті понад 85 авторів. Набір послуг стандартний: дипломи, курсові, реферати тощо.

Сайт досить зручний, легко знаходиться форма замовлення, приблизна вартість та строки виконання. Є блог із невеликою кількістю статей.

Служба підтримки клієнтів Diploms.kiev.ua

На головній сторінці є кнопка для замовлення дзвінка та форма для надсилання запитань у письмовому вигляді. Вказані телефони для спілкування через месенджери Telegram та Viber.

Графік роботи менеджерів не написаний, тому незрозуміло, чи працюють вони у вихідні, свята або вечорами. Не сказано і як швидко надходить відповідь. А це важлива інформація, коли потрібна термінова робота.

Мій досвід замовлення

Цю компанію я знайшла в інтернеті, щоб замовити курсову маркетингу. Форма для замовлення причаїлася за кнопкою “Дізнатися вартість”. Вона веде нас на анкету із двох частин.

 1. Дані замовлення (тип роботи, дата здачі, тема, відсоток унікальності. Кількість сторінок треба прописувати вручну окремо. Немає можливості прикріпити методичку, файл з планом, зразки титульного листа, що дуже незручно).
 2. Персональні дані (ПІБ, електронна пошта, номер телефону).

Заповнила анкету, і заявку було прийнято в обробку. Інформація про це продублювалася на електронну пошту.

Зручність форми замовлення Diploms.kiev.ua

Diploms.kiev.ua

Жодного калькулятора, щоб дізнатися попередню вартість немає. Тільки через оформлення замовлення. Тому немає можливості підбирати рівень унікальності або дату здачі, щоб відшукати ціну, що не б’є по гаманцю.

У листі, який надійшов на пошту, мені запропонували надіслати їм план, методичку та будь-яку іншу важливу інформацію. Надіслала їм лист із файлом методички та отримала повідомлення в Telegram з аналогічним проханням. Що ж, відправила і туди.

Було б набагато зручніше і швидше одразу прикріплювати файли, а не відсилати їх потім через пошту чи месенджери. Засмутила відсутність особистого кабінету.

Знижки та ціни

Ціни на стандартні роботи вказані найнижчі. Мені потрібна була курсова з більшим рівнем унікальності, ніж зазвичай (75% замість 60%) і трохи більше за обсягом (40 сторінок замість 30). У результаті вартість виявилася вищою у 2,5 рази.

Ціна формується виходячи з таких факторів:

 • Складність;
 • Тип роботи;
 • Дисципліна;
 • Термін виконання;
 • Кількість сторінок;
 • Рівень унікальності;
 • Специфічні вимоги до роботи.

Абсолютно незрозуміло, як визначалася складність роботи та специфічні вимоги, якщо ціна була написана менеджером за кілька хвилин після отримання методички. Її явно ніхто не читав. Але при цьому двічі попросили вислати для оцінювання і в кількох місцях на сайті написано: «Ми читаємо вимоги у ваших методичних вказівках, перш ніж оцінити вартість роботи. Тому обов’язково прикріплюйте ваші методички на замовлення».

Акцій та знижок немає.

Внесення правок та доопрацювань

Гарантійний період триває до моменту захисту. За правками все стандартно: невідповідність вимогам методички або тому, що описано на замовлення, допрацьовуються безкоштовно. Решта за гроші. Якщо автор відмовляється, то мені повертаються гроші. З урахуванням того, що доведеться платити втридорога іншій компанії за правки, повернення частини коштів — це слабка втіха.

Що отримуємо в результаті

У моєму випадку замовлення було більш-менш стандартним – курсова з теорією та практикою по підприємству. У методиці все детально прописано викладачем, тому постійно пояснювати вимоги не довелося.

Результат загалом задовільний.

Якість виконавців Diploms.kiev.ua

Якщо судити з мого досвіду і відгуків про компанію, можна зробити висновок, що якість виконавців вища за середню. Принаймні їх переважна більшість. Автора підбирає менеджер. У клієнта немає права попросити компетентного виконавця, отримати хоч якусь інформацію про автора або поспілкуватися з ним безпосередньо.

Відгуки про компанію Diploms.kiev.ua

З позитивного вказують швидкість відповідей менеджера, швидку обробку замовлень, готовність на контакт і вносити правки. Серед негативних моментів відзначають відсутність логіки, плагіат, переклад російських джерел на українську, що сьогодні може бути критичним у світлі заборони їх використання під час написання робіт для українських ВНЗ. Швидше за все, граматичні помилки, на які скаржаться деякі клієнти, пов’язані саме з неякісним перекладом.

Реферальна програма та накопичувальна система

Реферальна програма відсутня. При замовленні інформації про накопичувальну систему, бали, знижки для постійних клієнтів не було дано. Найімовірніше їх теж немає.

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⚡ Зручність форми замовлення

Немає можливості прикріпити під час замовлення файли. Їх просять надіслати через Telegram та електронну пошту.

💲 Знижки та ціни

Оцінюючи вимоги до роботи уважно не вивчаються. Підсумкова вартість у рази більша, вказана на сайті на аналогічний тип робіт.

✔️ Наявність реферальної програми

Немає ні акцій та знижок, ні реферальної програми. Ціни вищі за середні на ринку.

📝 Відгуки клієнтів

Клієнти скаржаться на переклад російських джерел, через що в роботах присутні плагіат і помилки. Відзначають швидкість відповідей та готовність вносити виправлення.

Огляд та відгуки інших рефератних компаній

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв