Diplom.com.ua – відгуки, інформація та рейтинг компанії

 • 13 місце в рейтингу
 • 90 відгуків
 • 3.86 середній бал
StudentGuide > Компанії > Diplom.com.ua – відгуки, інформація та рейтинг компанії
 • Назва:

  ІЦ "Наука Сервіс"

 • Основний інтернет-ресурс:
  https://www.diplom.com.ua
 • Адреса представництва:

  м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41 213

 • Представництва та офіси компанії:

  E-mail: [email protected] Телефон: (067) 231-30-99 (063) 247-96-33

 • [email protected]

 • Телефон:

  +38 (044) 538-11-88; +38 (067) 231-30-99; +38 (063) 247-96-33; +38 (050) 410-88-17

Diplom.com.ua

Diplom.com.ua: зручність сайту та перше враження

Компанія 20 років працює на ринку створення студентських робіт на замовлення. Надані послуги поділяються на дві групи: послуги для студентів (дипломи, курсові, реферати тощо) та послуги для вчених (дисертації, реферати аспіранта, наукові статті, монографії).

На сайті є вся базова інформація про послуги, гарантії, ціни та процедуру співробітництва. Для завоювання довіри клієнтів компанія виклала кілька прикладів виконаних проектів. Є блог із гарним наповненням.

Форма замовлення та контакти помітні відразу. Орієнтовна ціна та строки виконання описуються на сторінках, присвячених окремим видам робіт.

Служба підтримки клієнтів Diplom.com.ua

Зв’язатися з менеджерами можна через месенджери Telegram та Viber, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті, написавши на електронну пошту або зателефонувавши. Письмові заявки опрацьовуються щодня. Нема графіка роботи оператора на телефоні.

Спілкування на замовлення відбувається письмово через електронну пошту. Повідомлення стандартизовані, без урахування особливостей замовлення.

Мій досвід замовлення

Замовлення робилося через спеціальну форму на сайті, де мене попросили вказати:

 1. Тип роботи (вибирається зі списку)
 2. Тему
 3. Ім’я, мобільний телефон та e-mail
 4. Дату здачі

Передбачена можливість прикріпити методичку, що було зроблено мною.

Після чого на пошту надходить лист про те, що заявку прийнято, та пропозицію вказати додаткові вимоги. Так мені нарешті дали можливість написати потрібну кількість сторінок та відсоток оригінальності тексту.

У листі з описом умов співробітництва мені повідомили підсумкову ціну, час виконання та гарантії, запропонували внести 50% передоплати та обіцяли не пізніше ніж через два тижні надіслати готову роботу на пошту.

Зручність форми замовлення Diplom.com.ua

Diplom.com.ua

Здивувала відсутність віконця, де я могла б вписати свої побажання, вказати необхідну кількість сторінок чи відсоток унікальності. При замовленні приблизна ціна не висвічується, потрібно чекати на дзвінок менеджера, щоб зрозуміти чи адекватна цінова політика у компанії.

Персональний кабінет не передбачено.

Знижки та ціни

Ціни для студентських робіт знаходяться на середньому рівні. Для різних типів замовлень є додаткові бонуси. Так для диплома чи курсової обіцяють зробити безкоштовно презентацію, план, анотацію, мовлення та роздатковий матеріал. Для реферату чи контрольної підготують звіт унікальності.

Моя робота зовсім небагато відрізнялася від опису стандартної курсової, при цьому період виконання був півтора місяці. Проте ціна виявилася в 3,5 рази вищою, ніж та, що вказана для типового проекту. Роблю висновок, що ціноутворення є абсолютно не прозорим.

Внесення правок та доопрацювань

Гарантійний період діє до захисту. Кількість правок необмежена. Якщо викладацькі зауваження не суперечать вимогам методички або описаним побажанням при замовленні, то коригування безкоштовні. На сайті сказано, що редагування вносяться в робочі дні, зазвичай автор запитує не менше трьох днів. В особистому листуванні мені вказали період п’ять днів. На мою думку, це дуже довго. Більш оперативне виправлення треба оплачувати окремо. На моє запитання, чи маю я платити за швидке виправлення помилок автора, менеджер відповів ствердно.

Що отримуємо в результаті

Скажу так, моя курсова могла бути набагато кращою. Те, що мені вислали, було без проблем прийнято викладачем, але захоплення не викликало ні в мене, ні в нього. Індивідуальний, креативний підхід відсутня. З огляду на неквапливість безкоштовних правок, термінову роботу я б тут не замовляла.

Якість виконавців Diplom.com.ua

Автора підбирає менеджер, проте критерії цього підбору не зрозумілі. Лише обіцяють виконавця з вищою освітою за необхідністю спеціальності, а ось про досвід автора не згадують. Якщо судити з відгуків у Інтернеті, то часто роботи пишуть автори, які спеціалізуються цьому предметі. Через війну багато часу йде виправлення помилок, пояснення суті правок.

Відгуки про компанію Diplom.com.ua

Студенти, які звернулися до Науки Сервісу, відзначають виконання робіт в обумовлені терміни. Є скарги на низьку унікальність, граматичні помилки, завантажений з Інтернету текст, невідповідність написаного темою, вказаною під час замовлення. Часті та скарги на неналежне виконання правок або взагалі відмову від виправлення помилок автора.

Реферальна програма та накопичувальна система

Відсутня будь-яка інформація про систему бонусів, реферальну програму або програму знижок для постійних клієнтів.

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⚡ Зручність сайту

Є вся необхідна інформація та кілька прикладів виконаних робіт. Компанія веде блог, присвячений питанням написання студентських робіт та навчання.

✔️ Зручність замовлення

Персонального кабінету немає. Неможливо описати вимоги, вказати необхідну кількість сторінок чи відсоток унікальності. Все це доводиться надсилати окремо на електронну пошту.

💲 Ціни та знижки

Ціни на сайті вказані неактуальні, реальна вартість набагато вища. Дають багато бонусів: безкоштовна підготовка презентації, анотації, плану, роздаткового матеріалу тощо.

🎓 Наявність гарантійного періоду

Правки вносяться протягом 3-х днів і лише у будні. За термінові редагування треба доплачувати навіть тоді, коли це виправлення помилок автора.

Огляд та відгуки інших рефератних компаній

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв