Studik.dp.ua – відгуки, інформація та рейтинг

 • 37 місце в рейтингу
 • 0 відгуків
 • 0 середній бал
StudentGuide > Компанії > Studik.dp.ua – відгуки, інформація та рейтинг
 • Назва:

  Studik

 • Основний інтернет-ресурс:
  https://www.studik.dp.ua
 • Адреса представництва:

  немає офісу

 • Представництва та офіси компанії:

  Немає

 • Немає

 • Телефон:

  Немає

Studik.dp.ua

Studik.dp.ua: зручність сайту та перше враження

Сервіс займається написанням на замовлення робіт з усіх дисциплін для студентів з України та Польщі. Компанія має в своєму розпорядженні невелику базу готових робіт, що використовуються як приклади.

Знайти щось на сайті складно через заплутану навігацію. Наприклад, переходячи за посиланнями, випадково знайшли сторінки, що описують політику конфіденційності та гарантії.

Є великий блог, тематика статей найрізноманітніша – від особливості написання певних робіт до списку виконуваних робіт з якоїсь дисципліни. Немає зручної навігації по блогу, тегів чи тематичних посилань.

Дизайн сайту застарілий, і поєднання синього та яскраво-жовтого кольорів стомлює очі швидко, роблячи перегляд контенту менш комфортним.

Служба підтримки клієнтів Studik.dp.ua

З понеділка по п’ятницю сервіс працює з 10:00 до 22:00, у суботу менеджери відповідають з 10:00 до 16:00. Неділя – це вихідний день. Проте команда готова йти назустріч своїм клієнтам і намагається оперативно відповідати на повідомлення навіть пізно ввечері. Спілкування організовано письмово через електронну пошту, співробітники не телефонують.

Окремої сторінки контактів не представлено. Для зв’язку першому етапі дана лише форма замовлення. Коли студенту потрібно максимально швидко передати замовлення або дізнатися, чи потрібні фахівці в компанії, чи готові вони виконати роботу за 1-2 дні, зв’язок через форму замовлення лише продовжує очікування і змушує нервувати. У таких випадках зателефонувати або написати повідомлення набагато швидше та ефективніше.

Мій досвід замовлення

Якщо на сайті існує сторінка з описом процедури замовлення, то знайти її не вдалося, незважаючи на тривалі пошуки. Проте майже відразу знаходиться бланк замовлення. Оформляємо заявку за тією самою схемою, що і в інших подібних компаніях.

 1. Заповнення заявки на веб-сайті.
 2. Очікування відповіді менеджера, яка може тривати до двох днів.
 3. Обговорення деталей.
 4. Очікування інформації про те, що знайдено автора.
 5. Розрахунок вартості.
 6. Внесення авансу та передача підтвердження про оплату.

Зручність форми замовлення Studik.dp.ua

Studik.dp.ua

Розроблена форма дає можливість вказати всі побажання до роботи, прикріпити файли з планом, методичкою, чернетками тощо. Інформація про замовлення дублюється електронною поштою. Важливо не забувати перевіряти папку зі спамом, оскільки великий ризик, що листи від менеджера та повідомлення від компанії потраплять туди.

Знижки та ціни

Сервіс обіцяє ціни в 2-3 рази нижчі за ринкові за рахунок взаємодії з виконавцями безпосередньо. Однак, з огляду на те, що компанія виступає посередником, вона неодмінно бере комісію за свої послуги.

Обіцяна знижка 20% на замовлення. Пошук по сайту не видав жодної іншої інформації про знижки, програми лояльності та реферальні програми.

Внесення правок та доопрацювань

Сервіс пише про дотримання всіх вимог, виконання робіт в обумовлені терміни та надання цілодобової допомоги. При цьому замовчує терміни внесення правок, механізм поводження з претензіями та визначення платності або безоплатності коригувань.

Звертаючись сюди, клієнт не має чіткої картини, чи зроблять йому термінові редагування, чи будуть вони безкоштовними або ж автор запросить доплату навіть у тому випадку, якщо сам не прочитав вимоги методички.

Якщо автор відмовляється виконувати замовлення, то клієнту повертають гроші в повному обсязі або підшукують іншого виконавця.

Що отримуємо в результаті

Було некомфортно скористатися послугами компанії. Ідея вести листування лише через електронну пошту, на мій погляд, є хибною. Поки чекала відповіді від менеджера, робота із термінової перетворилася на дуже і дуже термінову. Краще не ризикувати і замовляти тут лише звичайні, повільні проекти.

Якість виконавців

Твердження, що тут працює 9000 виконавців, виглядає більш ніж сумнівно. На жаль, не описаний підхід менеджерів до відбору авторів, критерії визначення їхньої компетентності, щоб зрозуміти, хто саме працює в компанії – викладачі та вчені чи звичайні студенти.

Відгуки про компанію Studik.dp.ua

Приблизно третина відгуків є позитивними. Клієнти пишуть про те, що роботи якісні, редагування вносяться без суперечок, надається підтримка до захисту. При цьому є й ті, хто вказує на дві основні проблеми компанії:

 • Доводиться дуже довго чекати на листи з оцінкою замовлення, відповідями менеджера, що робить безглуздим покупку термінових робіт.
 • Через повільність низки виконавців і неквапливого стилю роботи менеджерів часто файли надсилаються із запізненням, правки робляться надто повільно. Якщо студент вказує на цю проблему, незадоволений зривом термінів, то є високий ризик зіткнутися з грубістю з боку персоналу.

Реферальна програма та накопичувальна система

Немає.

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв

Відповіді на часті запитання

⚡ Зручність сайту

Незручний сайт із застарілим дизайном та заплутаною навігацією.

⏰ Швидкість обробки замовлень

Не можна зателефонувати чи написати на пошту. Відповідають повільно. З понеділка по п'ятницю сервіс працює з 10:00 до 22:00, у суботу менеджери відповідають з 10:00 до 16:00.

🎓 Якість готових робіт

Приблизно третина знайдених відгуків є позитивними. Якщо автор відмовляється виконувати замовлення, то клієнту повертають гроші в повному обсязі або підшукують іншого виконавця. Правки можуть бути внесені повільно.

💲 Доступність цін

Є знижка 20% на замовлення. Ціни доступні.

Огляд та відгуки інших рефератних компаній

Останні відгуки

Показати ще

Залишити відгук

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить отзывВідправити відгук
ОтменаВідміна

Оставить отзыв